Valentín

Jednoduché „string“ umenie – krásny darček či doplnok

Jednoduché „string“ umenie – krásny darček či doplnok

Čo deň, to nejaký nový sviatok. Niekedy však nemusíme siahať na dno svojej peňaženky.  Máme pre vás krásny spôsob ako potešiť vašu maminu alebo len jednoducho a krásne rozjasniť  váš domov. Tento darček ocení mnoho matiek, ale aj mnoho samotných obdarovateľov. Okrem toho, že je aj lacným variantom, tak je aj veľmi jednoduchým a to nie len časovo. Takže môžete pokojne študentom a dokážete vyčarovať mame obrovský úsmev na tvári.

písmena_so_srdcom

String art je retro, ale stále elegantný štýl. Avšak, stále veľmi populárny a zábavný. Ľudia tak ľahko môžu vyjadriť svoju kreativitu. Toto umenie je charakterizované usporiadaním farebných nití pomedzi špendlíky alebo klince tak, aby vytvorili nejaký obraz.

tri_srdcia

Na výrobu spomenutého prekvapenia nemusíte byť žiadny umelec, ba ani nejako extra technický zdatný človek. Dokážete to aj bez toho, aby ste prišli o svoje prsty. V prvom rade potrebujete nejakú dosku, buď už opracovanú alebo surovú, ktorú si troška brúsnym papierom môžete obrúsiť. Potom potrebujete pár klincov, nitky a všetko, čím to chcete dozdobiť.

písmena_love

Existuje na internete mnoho podobných dekorácii či darčekov. Ak nechcete rezať a mať ťažšiu robotu, môžete použiť korkovú dosku. Písmena si môžete obodkovať ceruzkou na dosku alebo prekresliť z papiera a potom budete na ne pribíjať klince. Až tak, že budete mať urobené celé písmená, názov. Následne budete  okolo nich, hore dole, doprava a doľava, naspäť, naopak ťahať šňúrky, až to budete mať celé zaplnené. Konček potom do vnútra zalepíte tavnou pištoľou.  Môžete urobiť mierne nepravidelný tvar alebo opakovať tie isté kroky. Môžete použiť jednu farbu alebo hneď niekoľko. Výsledok bude stále krásny.

kvety_vo_váze

Nápadov existuje skutočne mnoho. Na tomto umení sa nedá nič pokaziť. Práve preto sa pri ňom môže hocikto zabaviť. Práve preto takto ľahko dokáže vytvoriť nejeden darček alebo rôzne dekorácie do domu, či záhradu. No nie je toto šňurkové umenie úžasné?  Je to živý, nápaditý a zábavný štýl.

Foto zdroj: pinterest

Text: brit.co

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

More in Valentín

 • Domáci krém na suché ruky

  Veľmi jednoducho si môžte doma vyrobiť tento hydratačný krém, ktorý je veľmi prospešný pre suché ruky. Potrebovať...

 • Vanilkový píling na telo

  Či už chcete dopriať sami sebe, alebo chcete pre priateľku či známu milý darček od srdca, v...

 • Valentínsky obraz

  Dnes sa naučíme ako si vyrobiť valentínsky obraz za pár minút. Budeme potrebovať: Taviacu pištoľ Maketu srdca...

 • Sladko-slané sušienky

  Niekto má rád sladšie, niekto zase slané… Sladko-slané sušienky sú skvelý darček, kedže vyhoviete obom skupinám ľudí....

 • Pepermintovo-oreové guličky

  Kedže často nosíme bonboniéry a rôzne cukrovinky na oslavy svojich blízkych, v tomto článku Vám ukážeme, ako...

 • Maľované hrnčeky

  Máte doma nudné biele hrnčeky? Prinášame vám skvelý nápad, ako z nich spraviť jedinečné osobitné hrnčeky s...

 • Zlaté bodkované poháre

  Či už usporiadate popoludňajšie posedenie, alebo hľadáte unikátny dar pre priateľov, tieto chick poháre musíte mať. Naservírujte...

 • Ako vyrobiť srdiečkovú kľúčenku

  Dnes si ukážeme ako vyrobiť kľúčenku vhodnú ako darček, ale kľudne aj pre seba. Budeme potrebovať:  ...

 • Kalendár spoločných chvíľ

  Denne prežívame krásne chvíle so svojimi blízkymi, kamarátmi alebo partnermi. Niektoré z týchto vzácnych chvíľ sa nám...

© 2019 Nekupuj.sk     Kontakt 0904388811